Айдентика | Design Development
+
Залишити заявку
logoDD

Айдентика

Унікальні рішення для просування бренду

Професійна розробка айдентики - це створення фірмового стилю. Грамотно підібрані рішення - найбільш дієвий інструмент конкурентної боротьби. Ми визуализируем вашу торгову марку, продукцію і рекламну стратегію, застосувавши унікальні підходи і професійні методи.

lamp d1

ідея

створення концепції

list d1

проект

креслення і документація

house d1

реалізація

будівництво та виконання

9ЕЛ4ЕМ СЛ0ЖНЫ3 83ЩN -

П0НЯТНЫМN 9ЛЯ 84С

РЕАЛІЗУЄМО САМІ

СМІЛИВО ВАШІ ІДЕЇ

час розподіл робіт згідно з термінами виконання
звернення в компанію обговорення деталей робота над проектом реалізація

Айдентика

imgAP

Айдентика є відносно новим терміном в Україні, про який знають далеко не всі. Перш ніж ви скористаєтеся послугами компанії DesignDevelopment, слід розібратися в тому, що ж являє собою цей процес. Айдентика — візуальна складова компанії, а основним завданням її є підвищення впізнаваності. В дану послугу входить цілий комплекс дій, спрямованих на брендування: від розробки логотипу до паперових документацій. У процесі співпраці з нашими дизайнерами ви можете повідомити про власні переваги або обговорити вже готові проекти.

Фірмовий стиль компанії, виконаний в індивідуальних тонах, зможе викликати набагато більше довіри у клієнта. Ваш потенційний замовник буде впевнений в тому, що співпрацює з успішною фірмою або брендом, так як створює враження цілісності. Деякі великі компаній проводять регулярний ребрендинг, для того, щоб освіжити стиль і працювати в ногу з часом, тому айдентика необхідна. Переваги замовлення даної послуги в нашій компанії:

  • Проведення всіх робіт під ключ. Починаючи від створення логотипу і закінчуючи розробкою атрибутів (візитки, конверти і багато іншого).
  • Застосування унікальних дизайнерських рішень. Вам не доведеться постійно вносити правки, так як ми маємо багаторічний досвід в цьому питанні.

На сайті є можливість залишити заявку для отримання безкоштовної консультації. Щоб грамотно і чітко розуміти, в якому напрямку рухатися, ми допоможемо вам розробити детальне технічне завдання. Компанія DesignDevelopment прагне задовольнити будь-яку потребу клієнтів, тому результат гарантований.

Наші роботи

Квартира2


+

Візуалізаціі5


+

Візуалізаціі4


+

Візуалізаціі3


+

Візуалізаціі2


+

Дивитися всі роботи