Авторський нагляд | Design Development
+
Залишити заявку

Контроль втілення архітектурних і дизайнерських рішень

Щоб готовий об'єкт в точності відповідав розробленим проектом, рекомендуємо замовити авторський нагляд архітектора-дизайнера. Супроводжуючи стадії втілення, наш фахівець доб'ється від підрядників точних дій. В результаті буде ідеально дотримана концепція, а якість робіт буде відповідати нормам.

lamp d1

ідея

створення концепції

list d1

проект

креслення і документація

house d1

реалізація

будівництво та виконання

9ЕЛ4ЕМ СЛ0ЖНЫ3 83ЩN -

П0НЯТНЫМN 9ЛЯ 84С

РЕАЛІЗУЄМО САМІ

СМІЛИВО ВАШІ ІДЕЇ

час розподіл робіт згідно з термінами виконання
звернення в компанію обговорення деталей робота над проектом реалізація

Авторський нагляд

imgAP

Для того, щоб клієнти могли отримати чудовий результат під час будівельних процесів, дуже важливо враховувати авторський нагляд. Авторський нагляд – це супровід всіх будівельних процесів з внесенням необхідних змін в ході будівництва. Наш фахівець комунікує з усіма виконавцями і контролює етапи виконання робіт. Проектувальник перевіряє відповідність споруди з вже наявною технічною документацією.

Особливістю авторського нагляду перед іншими видами будівельного контролю є той факт, що він здійснюється візуально і відповідно до встановлених документів. Ніяких робіт щодо розрахунку і повного вимірювання значень при цьому не здійснюється. Однак дуже часто багатьом замовникам здається, що така практика не має сенсу, оскільки не несе за собою точних розрахунків. У зв’язку з цим компанія DesignDevelopment в процесі авторського нагляду використовує досвід і практику, що дозволяє максимально чітко контролювати хід робіт.
Основною метою авторського нагляду Київ, ціна якого є оптимальною, є необхідність в усуненні не состиковок, пов’язаних з різними процесами будівництва. Деякі відступи від норми можуть бути узгоджені, при цьому дослідним шляхом доведено – супровід будівництва вбереже вас від переробок, що тягне за собою перевитрату коштів і зрив термінів. Дуже важливо, щоб початкові інвестиції не були істотно збільшені за рахунок неграмотного прорахунку або недоцільного використання, тому компанія DesignDevelopment покликана запобігти будь-які факти шахрайства на майданчику. Цікаві деталі? Просто залиште заявку на сайті.

Наші роботи

Квартира3


+

Кваритра4


+

Візуалізаціі10


+

Візуалізаціі9


+

Візуалізаціі7


+

Дивитися всі роботи