Дизайн інтер'єру магазинів | Design Development
+
Залишити заявку

Грамотні рішення для успішних продажів

Розробка дизайн проекту інтер'єру магазину - це створення комплексу рішень для зонування приміщень, оформлення торгового залу, підбору кольорової гами. І все це - в єдиній цілісної концепції. Замовити проект інтер'єру торгового залу - значить, створити умови для ведення зручною ефективної торгівлі.

lamp d1

ідея

створення концепції

list d1

проект

креслення і документація

house d1

реалізація

будівництво та виконання

9ЕЛ4ЕМ СЛ0ЖНЫ3 83ЩN -

П0НЯТНЫМN 9ЛЯ 84С

РЕАЛІЗУЄМО САМІ

СМІЛИВО ВАШІ ІДЕЇ

час розподіл робіт згідно з термінами виконання
звернення в компанію обговорення деталей робота над проектом реалізація

imgAP

Сучасний дизайн магазину — це не просто функціональне приміщення з прилавками і стандартними засобами. У розумінні компанії DesignDevelopment розробка дизайну магазинів у Києві — це цілий ряд процесів, які спрямовані на комфорт як працівників магазину, так і покупців. Ми пропонуємо створити індивідуальний проект продуктового, речового та ін. магазинів, вартість якого оптимальна. При цьому ми йдемо від стандартного стильового оформлення і можемо гарантувати яскравий і барвистий інтер’єр, якому позаздрять ваші конкуренти. Ви ж хочете бути краще за всіх?
Чудовий дизайн магазинів, ціна якого оптимальна, — це не просто слова. Це багатофункціональність, зручність розташування, грамотно розставлені об’єкти. Торгові майданчики та інші об’єкти вимагають більше уваги, ніж здається звичайній людині.

При замовленні дизайну інтер’єру магазину ви отримуєте наступні переваги:

• Постійний контроль в ході розробки концепції;
• Узгодження кожної деталі на етапі створення дизайну;
• Найбільш привабливі умови;
• Надання гарантії і подальша консультація (при необхідності).

Як ви можете помітити, більшість сучасних магазинів і бутиків відходять від старомодних принципів. З’являється величезна кількість рішень, які вже давно відповідають європейським стандартам. У 21 столітті власники офлайн бізнесу намагаються все більше уваги приділити індивідуальності і неповторності стилю, тому звертайтеся в компанію DesignDevelopment. При розробці дизайну магазинів в Києві ми використовуємо знання матеріалів і технологій, отримані дослідним шляхом. Також робимо необхідні 2д креслення і створюємо 3д модель, щоб перед реалізацією проекту виключити можливі помилки. Все робиться для того, щоб ви могли насолоджуватися результатом тривалий період часу. Для отримання докладної консультації та відповідей на питання — достатньо залишити свої контакти на сайті.

Наші роботи

Йога студія


+

Візуалізаціі9


+

Візуалізаціі7


+

Візуалізаціі6


+

Візуалізаціі4


+

Дивитися всі роботи