Дизайн інтер'єру готелів | Design Development
+
Залишити заявку
logoDD

Дизайн інтер’єру готелів

Візуалізація стильних і ергономічних рішень

Зрослі вимоги до сучасного комфорту, використання рішень з розумною вартістю, облік стандартів і державних вимог - все це ми беремо до уваги при роботі над дизайн проектів інтер'єру готелю. Чи готові створити цілісні дизайнерські рішення для всього об'єкта або для конкретних категорій номерів.

lamp d1

ідея

створення концепції

list d1

проект

креслення і документація

house d1

реалізація

будівництво та виконання

9ЕЛ4ЕМ СЛ0ЖНЫ3 83ЩN -

П0НЯТНЫМN 9ЛЯ 84С

РЕАЛІЗУЄМО САМІ

СМІЛИВО ВАШІ ІДЕЇ

час розподіл робіт згідно з термінами виконання
звернення в компанію обговорення деталей робота над проектом реалізація

Дизайн інтер’єру готелів

imgAP

Проектування будь-якого готелю — складний процес, який звичайному дизайнеру не по зубах. Якщо ви хочете отримати якісний результат, який буде повністю відповідати не тільки встановленим загальним вимогам, але і вашим індивідуальним перевагам, — необхідно звертатися в перевірену компанію. DesignDevelopment – це компанія, яка пропонує розробку дизайну інтер’єру готелів під ключ або в окремих варіантах — на вибір замовника. Якщо ви вибираєте створення дизайнерського рішення під ключ, то не доведеться турбуватися ні про що. Всі необхідні процеси в розробці ми візьмемо на себе, а вашим завданням стане лише участь у погодженні.

Серед чималої кількості подібних компаній в Україні виділяється організація DesignDevelopment, і це свідчить ряд переваг:

  • Доступна вартість. Навіть найбільші і масштабні проекти ми виконуємо недорого. Але це не означає, що якість на низькому рівні, а навіть навпаки — фахівці дорожать власною репутацією.
  • Залучення найкращих і професійних співробітників до розробки. Ми працюємо тільки з досвідченими фахівцями, які можуть гарантувати відмінний результат.
  • найголовніша якість-виконання дизайну готелів в терміни. Ні за яких обставин не повинно бути зриву термінів, так як це непрофесійно і може перешкодити всім будівельним процесів у майбутньому.

Краще рішення для вас і вашої компанії — замовити дизайн готелів, ціна якого оптимальна, в даній організації. Для початку ми узгодимо з вами всі деталі і врахуємо всі потреби і тільки після цього приступимо до розробки. Найбільш вигідні умови співпраці, перфекціонізм і чіткість в деталях-це те, що можуть запропонувати саме вам. Використовуйте весь досвід і кваліфікацію дизайнерів та інженерів, щоб отримати грамотний і привабливий проект.

Наші роботи

Квартира2


+

Візуалізаціі10


+

Візуалізаціі9


+

Візуалізаціі6


+

Візуалізаціі2


+

Дивитися всі роботи