Дизайн інтер'єру салону краси | Design Development
+
Залишити заявку

Стильне оформлення і грамотна організація простору

Приходячи в салон краси, клієнти бажають, щоб їх оточувала естетичність в кожній деталі. Персоналу ж важливо працювати в зручних і безпечних умовах. Розробка проекту дизайну інтер'єру салону краси дозволяє успішно вирішити ці завдання. Ми визуализируем унікальні рішення, грунтуючись на ваших побажаннях і умовах відвідувань.

lamp d1

ідея

створення концепції

list d1

проект

креслення і документація

house d1

реалізація

будівництво та виконання

9ЕЛ4ЕМ СЛ0ЖНЫ3 83ЩN -

П0НЯТНЫМN 9ЛЯ 84С

РЕАЛІЗУЄМО САМІ

СМІЛИВО ВАШІ ІДЕЇ

час розподіл робіт згідно з термінами виконання
звернення в компанію обговорення деталей робота над проектом реалізація

Дизайн інтер’єру салону краси

imgAP

Даний розділ займає особливе місце в компанії DesignDevelopment. У процесі проектування салону краси, залучаються фахівці, які мають досвід і практику тільки в даному питанні. У зв’язку з цим нам вдається досягати максимальних результатів при розробці дизайну, в чому ви можете переконатися самостійно, оцінивши портфоліо на сайті. Дуже важливо розуміти, що інтер’єр салону безпосередньо залежить від розробленого бізнес-плану (якщо у вас такого немає — можете також замовити його в компанії). На сьогоднішній день популярними напрямками є Brow Bar, Перукарні, Барбер Шопи, Експрес салони, Нігтьовий сервіс та інше. Залежно від концепції і слід приступати до розробки.
Для виконання відмінного дизайну салону краси в Києві, дуже важливо звернути увагу на вік потенційної аудиторії. Якщо ви збираєтеся обслуговувати людей, вік яких від 16 до 35 років, то вам однозначно підійдуть яскраві і барвисті стилі. Для потенційних клієнтів старшого віку можна розглянути дизайн в класичному виконанні. У всякому разі всі ці сторони слід розглядати в індивідуальному підході, і тільки після цього приймати рішення. Потреби і цільова аудиторія, включаючи вікову групу — основні критерії, які враховує компанія DesignDevelopment при створенні концепції.
Дуже важливо, щоб були враховані всі аспекти для комфортної роботи майстра, включаючи освітлення робочих місць. Для цього ми задаємо уточнюючі питання клієнтам, що допомагає краще зрозуміти і розробити той стиль і напрямок, який буде сприяти прибутку. Приємна і комфортна атмосфера-одна з ключових вимог. Співробітники нашої організації пропонують проектування салонів краси за короткі терміни, при цьому професіоналізм гарантований, а вартість — прийнятна для кожного.

Наші роботи

Йога студія


+

Салон краси


+

Візуалізаціі10


+

Візуалізаціі9


+

Візуалізаціі5


+

Дивитися всі роботи