Дизайн як концепція | Design Development
+
Залишити заявку
logoDD

Дизайн як концепція

Уявіть собі, що на даний момент ви зайшли в найвідоміший ресторан вашого міста. Відгуки про це місце – чудові, а його інтер’єр – приголомшує навіть самого вишуканого клієнта. А тепер, коли ви оглядаєте в ресторані, ви ж не підозрюєте про те, чому він так сильно привертає увагу? Будь то скандинавський стиль, high-tech, стиль японської, китайської кухні і інший – враження у вас залишається шедевральний. Те ж саме можна говорити і про недорогих кафе.

Вся справа в концепції дизайну. Грамотно продумана ідея здатна надавати дивовижне вплив на свідомість і навіть підсвідомість людини. У другому випадку дизайн відкладається всередині і запам’ятовується, що спонукає людину розповісти своїм знайомим і друзям про прекрасному місці. Так ось, дизайн як концепція – це не просто слова. Це дійсно ретельно продумане рішення, в якому бере участь не одна людина, а ціла команда. Дуже важливою складовою є ідеологія. Вона безпосередньо залежить від побажань і переваг власників закладу.

На сьогоднішній день далеко не кожен бізнесмен, майбутній власник ресторану або кафе знає, що перш за все починати потрібно з розробки ідеї дизайну. Вони надходять нераціонально, створюючи відразу меню або підбираючи персонал. Спочатку варто подбати про головну ідею, після чого тільки приступати до реалізації дизайн-проектів. Іноді у власників бізнесу не вистачає часу на розробку концепцій, а іноді вони і зовсім не ідейні. У цих випадках на допомогу приходять дизайн студії і проектів організації.

Компанія DesignDevelopment – ваш шлях до досконалості

Фахівці нашої організації підходять до процесів розробки дизайн-проектів закладів з повною відповідальністю і зануренням в тематику. Якщо перед нами стоїть завдання – створити неймовірний і грамотний проект в українському стилі – ми повністю зациклюємось над ідеєю. До роботи залучається кваліфікований штат, і методом активних обговорень створюється унікальна концепція, яка покликана привернути ще більше відвідувачів. Ми розуміємо, що головним завданням дизайну ресторанів або кафе є необхідність в підвищенні лояльності клієнтів, тому спрямовуємо всі сили для цієї мети. Розробка концепції та самого дизайну включає ряд необхідних процесів:

  • Створення та узгодження технічного завдання;
  • Розробка та узгодження з замовником ідеї;
  • Здача і узгодження проекту (внесення коригувань, доведення до результатів).
  • Реалізація безпосереднього дизайну;
  • Закінчення будівництва і відкриття закладу в тестовому режимі.

Ми прагнемо розробити таке дизайнерське рішення, яке могло б привести ваших потенційних відвідувачів в захват. Також ми готові показати вже існуючі приклади робіт, щоб ви могли переконатися в вишуканості смаку наших фахівців. Над вашим завданням і створенням концепту буде працювати команда досвідчених і професійних співробітників, які завжди чують і враховують потреби замовника. DesignDevelopment – це унікальне рішення для тих, хто бажає зробити бізнес прибутковим і більш привабливим.