Про нас | Design Development
+
Залишити заявку

about us

Про нас

DesignDevelopment-молода компанія в сфері проектування і дизайну, яка об’єднує досвід професіоналів з різних сфер. Компанія DesignDevelopment створює виключно грамотні проекти відповідно до вимог замовника. За час співпраці із замовниками нашим фахівцям вдалося знаходити компроміси навіть у найскладніших рішеннях. Перед тим, як замовляти дизайн-проект, клієнт в першу чергу отримує ряд рекомендацій і може контролювати весь хід роботи.

На відміну від чималої кількості конкурентів в столиці і за її межами, наша компанія може запропонувати дійсно унікальний і грамотно складений архітектурний проект у Києві. Ми розуміємо, що саме від нього залежить подальша експлуатація об’єкта, тому головним завданням перед нами стоїть не тільки облік всіх потреб замовника, але і відповідність встановленим нормам. При цьому наша команда під час роботи застосовує навички і технології, які вдалося набути з досвідом, завдяки багаторічній практиці. Вибираючи DesignDevelopment, ви віддаєте перевагу надійності, якості і можете отримати гарантію на роботу.

Якщо ви вирішили замовити архітектурне проектування або дизайн-проект різних видів будівель та приміщень в нашій компанії, ви отримуєте:

  • Обговорення проекту з досвідченими фахівцями. Ми даємо можливість вам прийняти рішення на користь індивідуального концепту або вибрати готовий дизайн-проект.
  • Професіоналізм. Фахівці DesignDevelopment володіють відповідним досвідом і постійно вдосконалюють свої навички, тим самим підвищуючи кваліфікацію. Наша команда пропонує комплексний підхід до вирішення бізнес-завдань, при якому кожний працівник відповідає за свою ділянку роботи, при цьому ефективно взаємодіючи з колегами.
  • Компанія DesignDevelopment робить все можливе, щоб замовник залишився задоволений результатом. Ми прагнемо до того, щоб отримати від вас вау-ефект, а не просто — добре.
  • Наш досвід дозволяє розробляти дизайн-проекти будь-якої складності. У більшості випадків архітектурний проект, ціна якого прийнятна, вимагає уваги професіоналів. Запрошуємо вас до обговорення деталей і для співпраці в подальшому.