Перепланування | Design Development
+
Залишити заявку

Розробка рішень для зміни простору

Замовити проект перепланування - значить, отримати точний алгоритм дій для грамотного зміни об'єкта. Ми створюємо проектні рішення у відповідності з будівельними нормами, тому у вас не виникне проблем з узгодженням. Працюючи над ідеями, спираємося на особливості об'єкта і ваші вимоги.

lamp d1

ідея

створення концепції

list d1

проект

креслення і документація

house d1

реалізація

будівництво та виконання

9ЕЛ4ЕМ СЛ0ЖНЫ3 83ЩN -

П0НЯТНЫМN 9ЛЯ 84С

РЕАЛІЗУЄМО САМІ

СМІЛИВО ВАШІ ІДЕЇ

час розподіл робіт згідно з термінами виконання
звернення в компанію обговорення деталей робота над проектом реалізація

Перепланування

imgAP

У сучасному житті перепланування квартир являє собою повне або часткове зміна конфігурації приміщення. В більшості випадків цей процес необхідний для того, щоб отримати можливість створити комфортний для життя інтер’єр. Наприклад, якщо перед Вами стоїть мета поділу приміщення на кілька функціональних зон необхідно провести грамотну перепланування. У процесі виконання робіт можуть встановлюватися або демонтуватися дверні перегородки, використовуватися нові вузли і т. д. Компанія DesignDevelopment здійснює ці роботи.
Для того, щоб вся процедура проводилася грамотно, необхідно враховувати кілька етапів. На початку ми погоджуємо з замовником тип проекту та відповіді на інші питання, щоб знайти розуміння і зробити так, як вимагає клієнт. Наступним етапом є проведення технічних робіт з використанням комп’ютерних програм. Це дозволить в майбутньому побачити, який результат можна отримати при переплануванні. Слід звернути увагу, що для успішного і вигідної співпраці з нашою організацією ми пропонуємо укласти договір перепланування, який стане гарантією для обох сторін.
Внесення змін в технічному плані-це вкрай складний процес, що вимагає професіоналізму. Звернувшись до фахівців DesignDevelopment вам не доведеться турбуватися про якість, так як ми має багаторічний досвід роботи в даній сфері. Для того щоб почати роботу над переплануванням приміщення в Києві — просто повідомте нам про це онлайн або по телефону. Також ви можете залишити свої контакти на сайті, і менеджер передзвонить вам у зручний час. Пропонуються самі стильні і сучасні рішення в процесі роботи, тому результат вас більш ніж задовольнить.

Наші роботи

Квартира3


+

Кваритра4


+

Візуалізаціі10


+

Візуалізаціі9


+

Візуалізаціі7


+

Дивитися всі роботи