Візуалізації проекту | Design Development
+
Залишити заявку
logoDD

Візуалізації проекту

Можливість побачити об'єкт до його втілення

Тривимірна візуалізація проекту - це створення фотореалістичних об'ємних зображень, точно відповідають проектним рішенням. Це можливість детально розглянути особливості архітектури і дизайну, щоб оцінити ідеї і вчасно внести зміни. Ми визуализируем власні і сторонні проекти на експертом детальному рівні.

lamp d1

ідея

створення концепції

list d1

проект

креслення і документація

house d1

реалізація

будівництво та виконання

9ЕЛ4ЕМ СЛ0ЖНЫ3 83ЩN -

П0НЯТНЫМN 9ЛЯ 84С

РЕАЛІЗУЄМО САМІ

СМІЛИВО ВАШІ ІДЕЇ

час розподіл робіт згідно з термінами виконання
звернення в компанію обговорення деталей робота над проектом реалізація

Візуалізації проекту

imgAP

3D візуалізація проекту являє собою чітке розуміння вашого майбутнього приміщення у вигляді реалістичних зображень. Завдяки наявності комп’ютерного обладнання та ПЗ вдається ще до початку будівництва показати клієнту, як буде виглядати його спорудження або інтер’єр. Сучасні графічні редактори дозволяють в залежності від даних, які ми вказуємо в значеннях, показувати максимально чіткі і точні результати. Головним інструментом для здійснення візуалізації є комп’ютерна програма, яка обов’язково повинна мати ліцензію. Компанія DesignDevelopment пропонує здійснити дану послугу професійно і ефективно.
В залежності від ваших потреб і побажань, є можливість візуально побачити дизайн своєї майбутньої квартири, будинку, кафе, ресторану, магазину, торгового центру та інших приміщень. При цьому всі елементи інтер’єру максимально детальні, що дає можливість оцінити їх або змінити розташування. Також замовник може оцінити, яким чином буде здійснюватися обробка приміщень і самостійно брати участь у змінах. 3D візуалізація проекту в Києві створюється не просто так: для цієї мети залучається досвідчений фахівець, який працює з графічними редакторами протягом багатьох років.
Цінова політика візуалізації проекту безпосередньо залежить від типу об’єкта і складності його виконання. Щоб остаточно можна було назвати вартість і термін необхідно отримати ввідні дані від замовника і замовити 3D візуалізацію проекту. Компанія DesignDevelopment для початку пропонує первинну консультацію в ході якої вдасться вирішити ряд питань, пов’язаних зі складанням дизайн-проекту Вашого майбутнього приміщення. Задати будь-яке питання щодо візуалізації проектів ви можете в будь-який час по телефону або на сайті.

Наші роботи

Візуалізаціі5


+

Візуалізаціі4


+

Візуалізаціі3


+

Візуалізаціі2


+

Візуалізаціі1


+

Дивитися всі роботи